八打灵培才二校2017年课外活动分配表

AKTIVITI-AKTIVITI KO-KURIKULUM TAHUN 2017

Pengerusi                       : Puan Pang Lai Cheun (Guru Besar)

Timbalan Pengerusi   : En. Chong Kok Hiang

Naib Pengerusi             : Pn. Yong Yene Pien   Pn. Tay Boon Hong    Pn. Lew Lee Sen

A. Persatuan Pakaian Seragam 制服团体

Guru Penasihat

负责老师

Masa / Tempat

时间 / 地点

Pengakap

童军*

2017 Lelaki Tahun 4

1. Wong Chin Hong

2. Tan Kooi Boey

3. Sam Yok Yin

4. Yen Yee Yern

5. Tan Yee Wei

6. Ng Kok Choon

7. Tham Mee Mee

8. Chia Hong Pooi

 

Sabtu     7.30 – 9.30 pm

Pusat Aktiviti

BSMM

红新月会*

1. Kau Koon Ting

2. Chan Chek Lay

3. Yip Chen Yee

4. Chew Poh Teng

5. Oh Chia Ling

6. Ang Gaik Looi

7. Pang Chew Peng

8. Kang Peng Lee

 

Sabtu     7.30 – 9.30 pm

Dewan

 

A. Persatuan Pakaian Seragam 制服团体

Guru Penasihat

负责老师

Masa / Tempat

时间 / 地点

Tunas Kadet Remaja Sekolah

少年警卫团*

2017 Murid Tahun 4

1. Rabi’atul

2. Tan Sook Yong

3. Tan Chia Pei

4. Tee Meng Ming

5. Ch’ng Xi Wen

6. Leong Mei Foong

Sabtu    7.30 – 9.30 pm

Foyer

 

Pandu Puteri

女幼童军

2017 Perempuan Tahun 4

1. Teoh Hooi Leng

2. Azieda

3. Nursaibah

4. Siti Aini

5. Tang Sing Rong

6. Lim Cheng Lam

Sabtu    7.30 – 9.30 pm

3M,3K,3B

Pancaragam

铜乐队

1. Kong Yau Yau

Selasa    13.50–15.50

Bilik Muzik B

 Gendang Cina 24 Musim

二十四节令鼓

1. Hue Keen Hsiong

2. Lim Zen Pin

Sabtu    13.00 – 14.30

         14.30 –16.00

Pusat Aktiviti

Diabolo

扯铃

1. Chong Kok Hiang

Selasa    13.50–15.20

         16.00-17.30

Pusat Aktiviti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B. Persatuan / Kelab

学艺协会

Guru Penasihat

负责老师

Masa

时间

Kaunseling Kerjaya

同侪学会*

1. Chong Seet Fah

2. Loi Pui San

 

Rabu             13.50 – 14.50

(5K)

Persatuan Matematiak

数学学会*

(murid yang terpilih shj)

1. Chua Chai Hong

2. Tan Lay Choon

3. Hoh Shey Houi

 

Jumaat            15.00 – 17.00

(5M)

Persatuan Sudoku

数独学会*

1. Aw Voon Ching

2. Tan Kooi Boey

 

Rabu                 13.50 – 14.50

(5B)

Persatuan Kitar Semula

环保学会*

(Pilihan Guru Penasihat)

1. Aw Sau Kean

2. Eng Siew Kim

 

Rabu                 13.50 – 14.50

(Foyer)

Persatuan SPBT

贷书学会*

1. Lau Siew Yan

2.Pang Swet Yee

 

Rabu                  13.50 – 14.50

(Bilik SPBT)

Persatuan Rukun Negara

国家原则学会*

( Murid Protim/ Galus )

1. Lilian Anak Yapik

2. Sharila Christie

3. Kang Kai Ling

4. Tan Poh Hiong

 

Khamis                  13.50 – 14.50

(5U)

 

 

 

Cambridge English

剑桥英语班

1. Hung Mai Lin

2. Lim Su Chin

 

Selasa  13.45-15.15 (Yr3/Yr4) Movers 1&2

6M/6K

Khamis   13.30-15.00 (Yr4/5) Flyers 1

5G

Jumaat   13.30-15.00 (Yr6) Flyers 2

5G

 

Olympiad Maths

奥林匹克数学班

1. Yong Kim Foong

Sabtu   0945-11.15  (Yr1/4/5)  

       11.30-13.00  (Yr2/3/6) 

4U/4H/3G

 

Persatuan Sains Robotik

科技与机械班

 

1. Liew Huey Shan

2. Tan Wei Sheng

 

Sabtu       09.45–11.15  (Yr1/4/5)

            11.30–13.00  (Yr2/3/6)

Bilik Robotik

Kelas Tarian

舞蹈班

1. Hoh Shao Shian

2. Lai Ruey Ying

3. Aw Jen Ni

 

Isnin       11.15-12.45  (Yr1/2)

           13.45.15.15  (Yr3/4/5)

(Pentas Dewan)

Kelab Koir

合唱团

1. Lim Sze Mun

2. Fong Sow Yum

 Sabtu       09.45-11.15

(Bilik Muzik A)

Lukisan

绘画班

1. Lim Su Chin

Khamis       13.30-15.00

5E

Persatuan RBT

设计与工艺学会

(murid yang terpilih shj)

1. Boon Shui Meei

2. Chong Nian Chi

 

Sabtu       09.45–11.15  (Yr4/5/6)

            11.30–13.00  (Yr1/2/3)

(3A)

 

 

C. Sukan / Permainan

球类

Guru Penasihat

负责老师

Masa

时间

 

Kelab Bola Tampar

排球学会*

1. Low Saw Mee

2. Ng Song Wan

3. Liu Hui Ling

4. Teoh Yee Chien

 

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Foyer)

Kelab Badminton

羽球学会*

1. Loh Yee Jie

2. Chong Siew Ting

3. Chong Siew Lee

4. Wong Mei Shen

5. Beh Yen Cheng

6. Daniel Kii Guu Leong

7. Tan Chi Yin

8. Ewe Chung Mei

9. Hoo Ching Lee

10. BC1

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Dewan)

 

 

Kelab Bola Keranjang

篮球学会*

 

1. Lai Wern Haw

2. Luah Aik Jin

3. Cheah Chin Shen

4. Lee Jia Xing

5. Lo Moong Gin

6. Lim Kim Looi

 

 

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Gelanggang Bola Keranjang)

 

 

 

Kelab Olahraga

田径学会*

 

 

 

 

1. Chen Kim Yap

2. Tiong Hua Kiat

3. Bernadette Yii Ai Ai

4. Yeoh Kang Sean

 

 

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Padang Sekolah)

 

 

Kelab Ping–pong

乒乓学会*

1. Winnie Tey Soo Chien                       

2. Heng Lai Heayang

3. Kee Lee Keat

4. Lim Kwai Ngor

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Pusat Aktiviti)

Kelab Bola Sepak

足球学会*

1. Lau Siau Beng

2. BM 1 (Sesi Pagi)

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(Padang Sekolah)

Kelab Catur

象棋学会*

1. Chee Yen Chin

2. Yap Kong Yew

Sabtu

07.30 – 09.30

 

(6P / 6J / 6U)

Kelab Sahhiba

拼字游戏学会*

(murid yang terpilih shj)

 

1. Rabi’atul

Sabtu

09.45 – 10.45

 

(6M)

Sports Stacking

竞技叠杯运动

1. Yap Bee Loo

Isnin        13.50-14.50

 

(Kantin)

Gimnastik & Gimrama

韵律操

 

1. Chong Kok Hiang

2. David Hiew Foo Fen

Rabu        11.20-12.20  

             13.50-14.50

 

(Dewan)

Badminton

羽球班

 

1. Tiong Hua Kiat

Rabu        13.30-15.30

Khamis      13.30-15.30

Dewan

 

 

2017星期六家协兴趣班负责站岗老师

JADUAL GURU BERTUGAS PROGRAM PENGAYAAN MURID PIBG PADA HARI SABTU TAHUN 2017

 

PIBG Enrichment Programme

家协兴趣班

Sabtu

09.45-11.15

11.30-13.00

1. Tan Sock Noing

2. Yong Kim Foong

Minggu 1

Guru-guru dalam kumpulan ini bertanggung jawab memantau dan menyelaras semua aktiviti yang dilaksanakan atas nama PIBG sekolah dari pukul 9.45 pagi hingga 1.00 tengah hari pada setiap hari Sabtu kecuali hari cuti umum.

3. An Sooi Peng

4. Hoong Swee Ngoh

Minggu 2

5. Lim Kim Looi

6. Ng Soh Ngoh

Minggu 3

7. BM2 (Sesi Petang)

8. Ho Wan Ni

Minggu 4

 

Masa

时间

A. Pakaian Seragam

 制服团体

B. Persatuan / Kelab

学艺协会

C. Sukan / Permainan

球类

Slot 1

09.45-11.15

 

1. Taekwando

2. Wushu

1. Matematik Mental

2. Fonetik Bahasa Cina

3. Matematik Olympiad

4. Sains & Robotik

5. Kraftangan

6. Kaligrafi

7. Lukisan

8. Persatuan RBT

1. Catur

2. Sports Stacking

3. Badminton

Slot 2

11.30-13.00

1. Taekwando

1. Matematik Mental

2. Fonetik Bahasa Cina

3. Matematik Olympiad

4. Sains & Robotik

5. Kraftangan

6. Kaligrafi

7. Lukisan

8. Persatuan RBT

1. Badminton

 

Wechat QR Code 校园微信